Block City Wars v6.7.1 MOD APK - Para Hileli - Apk Oyun - Apk Oyun İndir
apk oyun indir

Haftanın Öne Çıkanları

Block City Wars v6.7.1 MOD APK - Para Hileli

Tarih : Ekim 11, 2017 Yorum (2)

Block-City-Wars-v6.7.1-MOD APK-Para-Hileli

Block City Wars v6.7.1 MOD APK - Para Hileli, Android mağazalarında en beğenilen oyunları arasında yerini almış bulunmaktadır. Android APK olarak telefon ve Tabletlerden indirip rahatça oynayabileceğiniz bir mobil sokak savaşı simülasyon oyunudur. 

D-Games Apps Stüdyosundan çıkan bu oyununun amacı kontrolünü sağladığımız karakterimiz ile açık dünyada diğer rakiplerimiz ile savaşarak birinci bitirmeye çalışmaktır. Oyun içerisinde 2 Adet farklı mod bulunmaktadır. Bu modlar Hayatta kalma ve Multiplayer modlarıdır. Gayet eglenceli vakit geçirebileceğiniz bu oyunda dilerseniz arkadaşlarınız ile de oynayabilme imkanı sunmaktadır. Bir birinden güzel silahlar, zorlu görevler ve daha fazlası siz oyun severleri beklemektedir. Grafik ve ses kalitesi olarak da çok iyi seviyede olan bu oyun Minecraft oyununa benzerlik gösterse de o oyunlar hiçbir bağı bulunmamaktadır. Kontrolleri ise Joystick mantığı ile sağlanmaktadır. 

Block City Wars oyun içi zorluklarından dolayı siz değerli oyun severlere Block City Wars v6.7.1 MOD APK - Para Hileli, olarak sunmaktayız. Bu sayede sınırsız paranız olacak ve oyun daha eğlenceli bir hal alacaktır.

Aynı zamanda Block City Wars oyunu Google Play mağazasında 620.800+'dan fazla indirme almıştır.


Block-City-Wars-MOD APK

Block-City-Wars-MOD APK-Para-Hileli

Kurulum

  1. APK ve OBB dosyasını aşağıdan indirin.
  2. block.app.wars isimli klasörü Rar veya Zarchiver ile Cihaz Hafızası/Android/obb klasörüne çıkartın.
  3. APK dosyasını kurun.
  4. Oyunu açın.

Bilgilendirme

Dosya Boyutu: 195MB
MOD: Para Hilesi

İndirme Linkleri


Bu Apk'yı Arkadaşlarınızla Paylaşın

2 yorum

yorum Yap
avatar
Neslihan Burhan 6 Kasım 2017 23:36

City yazısını görünce site kurma, şehir kurma oyunu falan zannetmiştim. çok sevinmiştim. Wars yazısını fark etmemişim :)) Savaş, vurdu, kırdı olmasaydı denemek isterdim bu oyunu. Ama savaş varsa bana göre değil maalesef diğer oyunlara göz atayım en iyisi. Yine de araştırmalarınız ve bize bilgi sunumunuz için teşekkürler.

Cevapla
avatar

teşekkür ederim öncelikle sitemizle şehir kurma oyunu olarak city island 4 vardır oradan indirebilir keyifli vakitler geçirebilirsiniz Link:City island 4 Sim İş Adamı HD v1.6.8 MOD APK - Para Hileli

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek için "beni bilgilendir" kutucuğunu işaretleyebilirsiniz.