City island 4 Sim İş Adamı HD v1.6.8 MOD APK - Para Hileli - Apk Oyun - Apk Oyun İndir
apk oyun indir

Haftanın Öne Çıkanları

City island 4 Sim İş Adamı HD v1.6.8 MOD APK - Para Hileli

Tarih : Ekim 09, 2017 Yorum (1)

City-Island-4-Sim-İş-Adamı-HD-v1.6.8-MOD-APK-Para-Hileli

City Island 4 Sim İş Adamı HD v1.6.8 MOD APK - Para Hileli, Android mağazalarında en beğenilen oyunları arasında yerini almış bulunmaktadır. Android APK olarak telefon ve Tabletlerden indirip rahatça oynayabileceğiniz bir mobil şehir kurma oyunudur. 

Sparkling Society Stüdyosundan çıkan bu şehir kurma oyununun amacı bulunduğumuz harita üzerinde en güzel şehirleri kurmaya çalışmak ve bölgedeki yaşayan halkımızı mutlu etmeye çalışmaktır. Bir köy olarak başladığımız bu oyunda neden sizinde bir metropol şehriniz olmasın. Aynı zamanda City Island 4 oyununun Grafik ve ses kalitesi olarak da çok iyi seviyededir.

City Island 4 Sim İş Adamı HD oyun içi zorluklarından dolayı siz değerli oyun severlere City Island 4 Sim İş Adamı HD v1.6.8 MOD APK - Para Hileli, olarak sunmaktayız. Yani sınırsız para ve altın olarak sunmaktayız. 

Aynı zamanda Kill Shot Bravo oyunu Google Play mağazasında 105.000+'dan fazla indirme almış ve kendini ispatlamış bir oyundur. 


City-Island-4-Sim-İş-Adamı-HD-APK-Para-Hileli

City-Island-4-Sim-İş-Adamı-MOD-APK

Kurulum

  1. APK dosyasını aşağıdan indirin ve kurun.
  2. Oyunu açın.

Bilgilendirme

Dosya Boyutu: 62MB
MOD: Para Hilesi

İndirme LinkleriBu Apk'yı Arkadaşlarınızla Paylaşın

1 yorum:

yorum Yap
avatar

Sitenizi yeni keşfettim hocam dedim bir oyun seçeyim oynayayım :). Bu oyunu daha önce oynamıştım para sıkıntısı çok oluyordu. Yükledim sınırsız para cidden güzel hemen geliştirdim oyunu :)

Cevapla

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek için "beni bilgilendir" kutucuğunu işaretleyebilirsiniz.