Eyes The Horror Game v5.2.47 MOD APK - Para Hileli - Apk Oyun - Apk Oyun İndir
apk oyun indir

Haftanın Öne Çıkanları

Eyes The Horror Game v5.2.47 MOD APK - Para Hileli

Tarih : Ekim 09, 2017 Yorum (0)

Eyes-The-Horror-Game-v5.2.47-MOD-APK-Para-Hileli

Eyes The Horror Game v5.2.47 MOD APK - Para Hileli, Android mağazalarında en beğenilen oyunları arasında yerini almış bulunmaktadır. Android APK olarak telefon ve Tabletlerden indirip rahatça oynayabileceğiniz bir android korku oyunudur. 

Bu Korku oyununun amacı kontrolünü sağladığımız karakterimizin bulunduğu harita üzerindeki hayaletlere yakalanmadan bölümleri bitirmek ve puanlar toplamaktır. Eyes The Horror Game oyunundaki ürkütücü ortamlar, bitmek bilmeyen korku dolu sahneleri ile siz korku oyun severleri mükemmel bir oyun beklemektedir. Grafik ve ses kalitesi olarak da çok iyi seviyededir. Oyun içerisinde ki korku dolu sesleri daha iyi duyabilmek için kulaklık ile oynamanızı tavsiye ederim

Eyes The Horror Game oyun içi zorluklarından dolayı siz değerli oyun severlere Eyes The Horror Game v5.2.47 MOD APK - Para Hileli,olarak sunmaktayız. Yani Sınırsız para ve göz olarak sunmaktayız. Bu hile sayesinde tüm bölümlerin kilidi açılacak, göz yeteneğinizi kullanarak hayaletlerin yerini tespit edebileceksiniz.

Aynı zamanda Eyes The Horror Game oyunu Google Play mağazasında 3750.000+'dan fazla indirme almış ve kendini ispatlamış bir oyundur.


Eyes-The-Horror-Game-MOD-APK-Para-Hileli-hack

Eyes-The-Horror-Game-MOD-APK-Para-Hileli

Kurulum

  1. APK dosyasını aşağıdan indirin ve kurun.
  2. Oyunu açın.

Bilgilendirme

Dosya Boyutu: 81MB
MOD: Para Hilesi, Eyes Hilesi, Reklamlar Kaldırıldı

İndirme Linkleri


Bu Apk'yı Arkadaşlarınızla Paylaşın

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek için "beni bilgilendir" kutucuğunu işaretleyebilirsiniz.