Guns of Boom v2.6.0 MOD APK - Mega Hileli - Apk Oyun - Apk Oyun İndir
apk oyun indir

Haftanın Öne Çıkanları

Guns of Boom v2.6.0 MOD APK - Mega Hileli

Tarih : Ekim 14, 2017 Yorum (0)

Guns-o- Bomm-v2.6.0-MOD-APK-Mega-Hileli

Guns of Bomm v2.6.0 MOD APK - Mega Hileli, Android mağazalarında en beğenilen oyunları arasında yerini almış bulunmaktadır. Android APK olarak telefon ve Tabletlerden indirip rahatça oynayabileceğiniz bir android FPS Oyunudur. 

Game Insight Stüdyosundan çıkan bu mobil FPS oyunundaki amacımız kontrolünü sağladığımız karakterimizin bulunduğu haritada ki verilen görevleri tamamlaması, acımasız düşmanlarla savaşması ve bu savaşlardan birinci olarak bitirmeye çalışmamızdır. Oyundaki geniş alanlar, dünyadan her ülkeden insanlarla online olarak savaşmak, birbirinden güçlü silahları kullanmak için sizlerde bu FPS oyununu aşağıdaki butonlardan indirip oynayabilir. Oyunun keyfini sürebilirsiniz. Grafik ve ses kalitesi olarak da çok iyi seviyededir. Kontroller ise Joystick mantığı ile çalışmaktadır.

Guns of Bomm oyun içi zorluklarından dolayı siz değerli oyun severlere Guns of Bomm v2.6.0 MOD APK - Mega Hileli, olarak sunmaktayız. Bu sayede seri şarjör değiştirebilecek ve silahınız da daha az geri tepme olacaktır. 

Aynı zamanda Guns of Bomm oyunu Google Play mağazasında 493.300+'dan fazla indirme almıştır.

Guns-o- Bomm-MOD-APK

Guns-o- Bomm-MOD-APK-Mega-Hileli

KURULUM

  1. APK dosyasını aşağıdan indirin ve kurun.
  2. Oyunu açın.

BİLGİLENDİRME

Dosya Boyutu: 40MB
MOD: Mega Hileli

İNDİRME LİNKLERİ


Bu Apk'yı Arkadaşlarınızla Paylaşın

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek için "beni bilgilendir" kutucuğunu işaretleyebilirsiniz.