Kill Shot Bravo MOD APK v4.1 - Mermi Hileli - Apk Oyun - Apk Oyun İndir
apk oyun indir

Haftanın Öne Çıkanları

Kill Shot Bravo MOD APK v4.1 - Mermi Hileli

Tarih : Ekim 08, 2017 Yorum (0)

Kill-Shot-Bravo-MOD-APK-v4.1-Mermi-Hileli

Kill Shot Bravo MOD APK v4.1 - Mermi Hileli, Android mağazalarında en beğenilen oyunları arasında yerini almış bulunmaktadır. Android APK olarak telefon ve Tabletlerden indirip rahatça oynayabileceğiniz bir mobil keskin nişancı oyunudur. 

Hothead Games Stüdyosundan çıkan bu keskin nişancı oyununun amacı kontrolünü sağladığımız askerimiz ile acık dünyada ki bölümlerimizi tamamlamak ve bunun içinde düşmanları yok etmek gerekmektedir. Bu düşmanları yok etmek sandığımız kadar kolay değil aslında, oyun içinde bazen birden fazla düşman olabiliyor karşımızda silahı ateşlemeden önce strateji geliştirmemiz lazım, çünkü silah sesini duyan düşmanlar sizi fark edebilir ve öldürebilir. strateji yönümüzü de geliştirmekte yardımcı olan bu oyunda keyifli vakit geçireceğinize eminim. Grafik ve ses kalitesi olarak da çok iyi seviyededir.

Kill Shot Bravo oyun içi zorluklarından dolayı siz değerli oyun severlere Kill Shot Bravo MOD APK v4.1 - Mermi Hileli, olarak sunmaktayız. Bu sayede mermimiz bitmeyecek ve silah geri tepmeyecektir. 

Aynı zamanda Kill Shot Bravo oyunu Google Play mağazasında 510.000+'dan fazla indirme almıştır.

Kill-Shot-Bravo-MOD-Mermi-Hileli

Kill-Shot-Bravo-MOD-APK

Kurulum

  1. APK dosyasını aşağıdan indirin ve kurun.
  2. Oyunu açın.

Bilgilendirme

Dosya Boyutu: 100MB
MOD: Mermi Hilesi

İndirme LinkleriBu Apk'yı Arkadaşlarınızla Paylaşın

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek için "beni bilgilendir" kutucuğunu işaretleyebilirsiniz.