MMX Hill Dash v1.0.7454 MOD APK - Para Hileli - Apk Oyun - Apk Oyun İndir
apk oyun indir

Haftanın Öne Çıkanları

MMX Hill Dash v1.0.7454 MOD APK - Para Hileli

Tarih : Ekim 12, 2017 Yorum (0)

MMX-Hill-Dash-v1.0.7454-MOD-APK-Para-Hileli

MMX Hill Dash v1.0.7454 MOD APK - Para Hileli, Android mağazalarında en beğenilen oyunları arasında yerini almış bulunmaktadır. Android APK olarak telefon ve Tabletlerden indirip rahatça oynayabileceğiniz bir android off-road yarış oyunudur. 

Hutch Games Stüdyosundan çıkan bu mobil yarış oyundaki amacımız oynadığımız haritadaki engelleri tek tek geçerek görevleri tamamlamaya çalışmaktır. Bu oyun Google play mağazasındaki en iyi off-road yarış oyunu diyebilirim. Bu oyunun başka bir özelliği ise bizlere online oynama imkanı sağlamasıdır. Sizlerde klasik yarış oyunlarından sıkıldı iseniz bu oyun sizlere çok farklı deneyimler sunmaktadır. Görsel olarak mükemmel diyebileceğimiz bu oyunda kendinizi bazen çölde yarışırken bazen karda giderken bazende dağda ki engelleri aşarken bulabilirsiniz. Oyundaki engelleri geçmeniz için gaz ve fren dengesini iyi yapmanız lazım aksi takdirde aracınız devrilir ve yarış da geriye düşmenizi sağlar. Aynı zamanda benzininizi de idareli kullanmanız lazım. Grafik ve ses kalitesi olarak da çok iyi seviyededir. Kontroller ise çift parmak ile sağlanmaktadır. 

MMX Hill Dash oyun içi zorluklarından dolayı siz değerli oyun severlere MMX Hill Dash v1.0.7454 MOD APK - Para Hileli, olarak sunmaktayız. Bu sayede sınırsız para ve sınırsız yakıt sahibi olabileceksiniz. 

Aynı zamanda MMX Hill Dash oyunu Google Play mağazasında 239.400+'dan fazla indirme almıştır.

MMX-Hill-Dash-MOD-APK

MMX-Hill-Dash-MOD-APK-Para-Hileli

Kurulum

  1. APK dosyasını aşağıdan indirin ve kurun.
  2. Oyunu açın.

Bilgilendirme

Dosya Boyutu: 74MB
MOD: Para Hilesi, Benzin Hilesi, Altın Hilesi, Zaman Hilesi

İndirme LinkleriBu Apk'yı Arkadaşlarınızla Paylaşın

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek için "beni bilgilendir" kutucuğunu işaretleyebilirsiniz.