Dream League Soccer 2018 - 7 Adet Messi Yaması - Apk Oyun - Apk Oyun İndir
apk oyun indir

Haftanın Öne Çıkanları

Dream League Soccer 2018 - 7 Adet Messi Yaması

Tarih : Ocak 12, 2018 Yorum (0)

dream-league-soccer-2018-messi-yamasi

Dream League Soccer 2018 -7 Adet Messi Yaması, Android mağazalarında en beğenilen oyunları arasında yerini almış bulunmaktadır. Android APK olarak telefon ve Tabletlerden indirip rahatça oynayabileceğiniz bir android futbol oyunudur. 

First Touch Stüdyosundan çıkan bu mobil futbol oyunundaki amacımız kontrolünü sağladığımız futbol takımını yönetmek iyi bir takım kurmak ve maçlardan galip gelmeye çalışmaktır. Dream League Soccer 2018 oyununun oynayış ve oyun sistemi oldukça basit yapıya sahiptir. DLS 18  oyunu sonunda yeni güncellemesiyle siz değerli oyun severlere sunulmaktadır. Grafik ve ses kalitesi olarak da çok iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığı ile çalışmaktadır. 

Dream League Soccer 2018 oyun içi zorluklarından dolayı siz değerli oyun severlere Dream League Soccer 2018 - 7 Adet Messi Yaması, olarak sunmaktayız. Bu sayede dünyaca ünlü Messi oyuncusunu kendi takımınızda 7 adet olarak kullanabilirsiniz. Tamamı lisanslı futbolcular, bitmek bilmeyen futbol maçları sizleri bekliyor.

Aynı zamanda DLS 18 oyunu Google Play mağazasında 8.460.750+'dan fazla indirme almıştır.

Hemen aşağıdaki videoyu izleyerek kurulumu kolayca yapabilirsiniz.


KURULUM

     Kurulum Videoaki gibidir.

BİLGİLENDİRME

Dosya Boyutu: 16MB
MOD: 7 Adet Messi Tek Takımda

İNDİRME LİNKLERİ


Bu Apk'yı Arkadaşlarınızla Paylaşın

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek için "beni bilgilendir" kutucuğunu işaretleyebilirsiniz.